Ettevõttest

ASTRUM EHITUS OÜ

 

Astrum Ehitus OÜ on Eesti erakapitalil põhinev osaühing, mis alustas oma tegevust 2001. aastal. Meie ettevõtte põhilisteks tegevusaladeks on kaevetööd: maakollektorite, välistrasside ja vundamentaluste, gaasitrasside, kuivenduskraavide ja paljude teiste erinevate kaevetööde teostamine. Talvisel perioodil aitame erinevaid valdasid ja ettevõtteid lumekoristustöödega.
Astrum Ehitus OÜ tegutseb üle Eesti: ei ole vahet kas asute Hiiumaal, Võrus või Harjumaal – meie teostame töid igas linnas, alevis, asulas ja külas. Meie klientideks on nii ettevõtted kui ka eraisikud. Oma tegutsemisaja jooksul oleme kokku puutunud erinevate töödega ja nendega edukalt toime tulnud.

Tänasel Eesti ehitusturul püsib ettevõte konkurentsis vaid siis, kui suudab kliendile tagada teenuste kõrge kvaliteedi. Oma tegevuses lähtume mitmest printsiibist: kvaliteet, tähtaegadest kinnipidamine, kliendiga sõlmitud kokkulepete täpne täitmine, soodne hind ning sõbralik suhtlus.
Meie töötajad on pikaajaliste kogumustega oma ala spetsialistid. Seetõttu anname Astrum Ehituse OÜ teostatud töödele julgelt ka garantii.
Kui soovite hinnapakkumist, ülevaatust või hoopis midagi kolmandat, siis helistage või saatke hinnapäring. Koos leiame lahenduse!

Üldandmed:

Astrum Ehitus OÜ
Registrikood: 10761912
KMKR kood: EE100705687

Aadress:

Hoidla tee 9, Vaida alevik, Rae vald

Kontaktid:

astrumehitus@gmail.com
www.astrumehitus.com
Telefon: +372 5034935